Filo Denizcilik

Filo Denizcilik, denizcilik sektöründeki yolcu ve yük taşımacılığı alanında kaliteyi artırmak bu alandaki ihtiyacı karşılamak, gemi operasyon alanında yaşanan sıkıntıları görerek, çözümüne katkı sağlamak için FİLO DENİZCİLİK Limited Şirketi‘ni kurmuştur.

FİLO DENİZCİLİK, ait olduğu sektörde kalite ve güven odaklı hizmet vermekte, tecrübeli idari ve teknik personelden oluşan gücü ile bilgi ve birikimini internet ortamında paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

FİLO DENİZCİLİK, profesyonel kadrosu ile hizmet vermek üzere sektördeki yerini almıştır.

FİLO DENİZCİLİK, yeni kurulan bir firma olmasına rağmen hedeflenen ciroyu aşmıştır. Buradaki en büyük etkenin sektörde kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın yanı sıra, hizmet kalitesindeki süreklilik ile desteklenmesidir.

FİLO DENİZCİLİK olarak, ileriye dönük hedefimiz denizcilik sektöründeki yolcu ve yük taşımacılığı alanında yaşanan sıkıntılarını çözerek, Araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla da gelişen dünya teknolojisini yakından takip etmek ve bunları hizmet alanımızda paylaşmaktır. Hizmet anlayışımız ve prensiplerimizden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz.

Hedefimiz, Kalite anlayışı doğrultusunda birinci önceliğimiz denizcilik sektöründeki yolcu ve yük taşımacılığı alanında beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Amacımız bize duyulan güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli, ve ekonomik hizmet sunmaktır. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hizmet etmektir. Talepleri taahhüt edildiği şekilde zamanında , hızlı ve güvenilir olarak mutlak memnuniyeti sağlamaktır.

Hizmet sunduğumuz alanda ihtiyaç duyulan güç gereksinimlerindeki riskleri azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak, Ülkemizin değerlerine bağlı, yenilikçi uygulamalar yanında kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Modern ve güvenilir bir hizmeti, bilgili uygulamalar ve teknoloji ile örnek gösterilen, toplumun, beklentileri ile hizmet alanımızın beklentilerini karşılayan, bu nitelikleri ile tercih edilen olmak asli amacımızdır.

Gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

Dünden Bugüne Filo Denizcilik

Filo Denizcilik, sektöre daha kaliteli bir yük ve yolcu taşımacılığı hizmet anlayışı getirmek amacıyla kurulmuştur. Sunmuş olduğumuz yük ve yolcu taşımacılığında önceliğimiz müşterilerimizin takdirini kazanmak ve hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamaktır. 

Filo Denizcilik en kaliteli deniz taşımacılık hizmetlerini herkesin kullanabilmesi için en uygun fiyat garantisini vermektedir. Denizcilik sektöründe geliştirilen tasarım gemilerimizle misafirlerimize konforlu ve lüks bir gemi seyahati yapma deneyimi sunuyoruz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin can ve mal güvenliği için gereken tüm önlemleri alarak güvenli bir deniz taşımacılığı yapıyoruz.

Kıbrıs Gemi Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Filo Denizcilik yük ve yolcu taşımacılık hizmetlerini Türkiye – Kıbrıs arasında gerçekleştirmektedir

Kıbrıs gemi seferleri için yönlerimiz şöyledir;

  • Gazimağusa – Mersin
  • Girne – Taşucu
  • Mersin – Gazimağusa
  • Taşucu – Girne

Deniz taşımacılığı hizmetlerinde misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek için konforlu ve lüks donanıma sahip gemilerimizde profesyonel ekiplerle hizmet sağlıyoruz.

Filo Denizcilik Seyahat Avantajları

Filo Denizcilik olarak misafirlerimizin kaliteli Kıbrıs ulaşım hizmetlerinden yararlanabilmesi için birçok avantaj sağlıyoruz. Filodenizcilik.net adresine üye olan öğrenci, tatilci ve iş insanları indirimli deniz seyahati yapma şansını yakalamaktadır. Filo Denizcilik ailesi üyeleri yapmış oldukları her yolculukta daha fazla indirim hakkı kazanmaktadır. 

Filo Denizcilik ailesine katılan üyelerimiz tek yön, gidiş ve dönüş ya da dönüş açık olarak indirimli biletlere sahip olabilir. Dönüş Açık biletlerin 1 yıl boyunca istedikleri tarihlerde herhangi bir seyahat acentemizden veya üye girişi yaparak  online sefer değiştirebilir ve  diğer tüm işlemleri internet sitemiz üzerinden kendileri yapabilirler. Üyelerimiz Özellikle bu uygulamamız ile Kıbrıs’ta üniversite eğitimi gören ve sürekli Kıbrıs’a ziyarette bulunan misafirlerimize büyük avantajlar sunmuş oluyoruz. Böylelikle hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf etmenizi sağlamış oluyoruz.

Filo Denizcilik Yük Taşımacılığının amacı

Filo Denizcilik kuruluşunda denizcilik sektöründe gözlemlediği eksiklikleri gidermeyi ve denizcilikte sunulan hizmetlerin kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek sektöre girmiştir. Filo Denizcilik ailesi olarak yük ve yolcu taşımacılığında modern, güvenilir, ilkeli, müşteri odaklı ve beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmayı amaç edindik. Bu sebeple gemilerimizi yüksek güvenlikli, son teknoloji ve özel donanımlarla konforlu hale getirdik. Kara ve denizde bulunan ekiplerimizi profesyonellerden oluşturduk.

Filo denizcilik olarak yolcu taşımacılığında gösterdiğimiz özeni yük taşımacılığında da göstermekteyiz. İşinde profesyonel ekiplerimiz yardımıyla gerekli tüm evraklar hazırlanarak tır,kamyon,lovbet, iş makinesi vb. araçlar güven ile gemimizde uygun görülen yerlere konumlandırılır.

Yük taşımacılığı ;

  • Taşucu-Girne 
  • Girne-Taşucu
  • Mağusa-Mersin
  • Mersin-Mağusa

Hattı üzerinden yapılmaktadır.  

İletişim Formu

Size vermiş olduğumuz hizmeti değerlendirip gerekli düzeltmeleri yapabilmemiz için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemli.  Tarafınıza en kısa sürede şikayet ve öneriniz ile ilgili geri dönüş tarafımızdan yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.

İsim *
Soyisim *
E-mail Adresi *
Telefon Numarası

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?