Kıbrıs’ta bulunan üniversitelere en fazla ilgi Türkiye’den olmaktadır. Kıbrıs’ta üniversite eğitimi almak isteyenlere Türkiye’den ulaşım desteği de Filo Denizcilik’ten gelmektedir. Filo Denizcilik olarak Kıbrıs’ta üniversite okumak isteyen öğrencilerimizin Türkiye gidiş gelişlerinde indirimler sağlayarak öğrencilerin ve ailelerin bütçelerine destek olmak için çalışıyoruz.

Bu kapsamda öğrencilerimiz için uygulamaya koyduğumuz üyelik sistemi ile büyük indirimli bilet fırsatları sunuyoruz. Öğrencilerimize indirimli olarak sunduğumuz gidiş dönüş biletlerinde 1 yıl geçerli olan tek yön kullanma hakkı sağlıyoruz. Bu sistemle Türkiye’den Kıbrıs’a gidiş dönüş bileti alan öğrencimiz dönüş biletini 1 yıl içerisinde herhangi bir acentemizden istediği tarihe bilete dönüştürebilmektedir.

Kıbrıs Üniversiteleri

Kıbrıs üniversitelerinin tercih edilme sebepleri vermiş oldukları eğitim kalitesi ve uygulamış oldukları puan sistemleridir. Kıbrıs’ta bulunan üniversiteler;

  • Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa)
  • Girne Amerikan Üniversitesi (Girne)
  • Girne Üniversitesi (Girne)
  • Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (Lefkoşa)
  • Kıbrıs İlim üniversitesi (Girne)
  • Kıbrıs Sosyal Bilimler üniversitesi (Lefkoşa)
  • Lefke Avrupa üniversitesi (Lefke)
  • Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Lefkoşa)
  • Yakın Doğu Üniversitesi (Lefkoşa)

Başlıca uluslararası geçerliliği olan üniversitelerdir. Türkiye’den bu üniversitelerde eğitim almak isteyen öğrenciler için güvenli deniz taşımacılığı hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Kıbrıs’ta Üniversite Eğitimi Alacaklar İçin Avantajlı Seyahat Fırsatı

Filo Denizcilik olarak amacımız öğrencilerimizin en güvenli ve en uygun fiyatlarla okullarına ve tatil dönemlerinde de ailelerine ulaşmalarını sağlamak. Kıbrıs üniversitelerinde öğrenim gören öğrencilerimiz üyelik yaparak tek yön, gidiş / dönüş ve dönüş açık gemi biletlerini çok uygun fiyatlarla alabilmektedir.

Öğrencilerimiz dönüş açık biletlerini 1 yıl içerisinde kendilerine en yakın acentemizden diledikleri tarih için bilete dönüştürebilir. Üstelik Filo Denizcilik ailesine üye olan öğrencilerimiz her seyahatinde daha fazla indirim hakkı kazanmaktadır.

Kıbrıs’ta Eğitim Görenler İçin Sefer Noktalarımız

Kıbrıs’ta üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için Taşucu – Girne, Gazimagosa – Mersin, Girne – Taşucu ve Mersin – Gazimagosa seferlerimiz bulunmaktadır. Seferlerden indirimli bilet almak isteyen öğrencilerimizin Filo Denizcilik ailesine üye olmaları yeterlidir. Üniversite hayatı boyunca öğrencilerimiz yapmış olduğu her seyahat ile daha büyük indirim fırsatları kazanmaktadır.