Kıbrıs eğitim, eğlence veya iş olanakları dolayısıyla oldukça fazla dikkat çeken yerler arasında bulunur. Firma olarak Kıbrıs’a çeşitli amaçlar ile gitmek isteyen kişilerin taleplerini yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Kıbrıs’a dilediğiniz tarihte tek veya çift yön en uygun seferlere bilet temin ediyoruz. Bu sayede kolaylıkla uygun seferlerimiz ile Kıbrıs’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs’a gidecek olan kişiler en çok vize durumunu merak ederler. Türk vatandaşları yavru vatan olarak kabul edilen Kıbrıs’a çeşitli kolaylıklardan yararlanarak giriş ve çıkış yapma şansına sahiptir. Firma olarak bu konuda da bilgi ve işlem desteği sağlıyoruz.

Kıbrıs İçin Pasaport Gerekli Midir?

Türk vatandaşları Kıbrıs’a gitmek istediklerinde pasaport çıkarmak zorunda kalmazlar. Kimlikleri ile giriş ve çıkış yapma şansına sahip olurlar. Arabası ile gelecek olan misafirlerimiz ise araçlarını kktc’ye getirebilmeleri için pasaporta ihtiyaç duyar.Diğer tüm yol türleri kimlikleri ile giriş-çıkış yapabilirler. Firmamızdan bu konuda gereken bilgilerin alınması için donanımlı personeller ile çalışıyoruz. Bu sayede pasaport veya vize konusunda tüm işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vize Zorunluluğu Var Mıdır?

Kıbrıs’a firmamız aracılığı ile bilet aldıktan sonra hemen gidebilirsiniz. Bunun için vize gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

Bu konuda:

  • Vize alınması,
  • Pasaport çıkarılması,
  • Giriş çıkışta belge istenmesi gibi bir durumla karşı karşıya kalma ihtimaliniz olmaz.

Bu nedenle firmamızdan alacağınız biletlerde gidiş ve dönüşleri istediğiniz şekilde ayarlama durumunuz bulunur.

Seferlerimiz

Kıbrıs’a gitmek için uçak seçeneğini kullanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla olmasına karşılık deniz yolu ile de ulaşım imkanı olması daha ekonomik seyahat şansı verir. Seferlerimiz arasından istediğiniz tarihte mutlaka sefer olmasından dolayı sorunsuz bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Seferlerimizde sadece yeni çipli kimliklerden olması yeterli olur. Bunun haricinde herhangi bir belge talep etmiyoruz.

Çocuk Yolcuların Durumu Nedir?

Kıbrıs, Türkler için her ne kadar yabancı toprak gibi sayılmasa da yine de hukuk kuralları neticesinde yabancı ülke toprağı sayılır. 12 yaşından küçük olan çocukların seferlerimizden bilet alması ve yolculuk yapması için bir engel bulunmaz. Ülkeye girişte anne ve babasının yanında olması istenir. İkisinden birisinin olmaması halinde muvafakatname adı verilen bir belge talep edilir. Bu konuda iletişim hattımızı arayabilirsiniz.