Filo Denizcilik Üyelik Avantajları

  • İndirimli bilet fırsatları
  •  Sefer değiştirme imkanı
  • Açık bilete dönüştürme imkanı
  •  Üyelik üzerinden alınan tüm biletleri görüntüleme
  •  Rezervasyon oluşturma imkanı
  •  Harcadıkça dahA çok indirim kazanma imkanı

Güvenli ve Kaliteli Kıbrıs Deniz Ulaşımı

Güvenli ve kaliteli yolculuğun adreslerinden biri de deniz yolu taşımacılığıdır. Kıbrıs’a Türkiye’den birçok insan gerek çalışmak gerekse tatil yapmak amacı ile sürekli gidiş ve dönüş yapmaktadır. Bunun için firmamız sizlere güvenli bir yolculuğun tadını çıkarmak için sürekli sefer düzenlemekte ve bilet satışı sunmaktadır. Türkiye’den Mersin şehrinden başlayan seferlerimiz Kıbrıs’ta son bulmakta ve güvenli bir yolculuğu sizlere sunmaktadır.

Kıbrıs İçin Güvenli Yolculuk

Firmamız yolculuğunuz boyunca en rahat edeceğiniz şekilde tasarlanmış ve istediğiniz günlerde gidebilme imkanı sunmaktadır. Bilet satışlarımızın çokluğuna göre sizlere çeşitli indirimler düzenlemekte ve indirimlerden yararlanabilmeniz için üyelik gerçekleştirdiğinizde bildirim göndermektedir. Gidiş ve dönüş tarihlerinize göre bilet fiyatlarını en uygun koşullarda sağlar ve bütçenizi zorlamadan gitme imkanı sunar.

Aynı zamanda yaptığımız bir uygulama ile dönüş tarihinizi bilmiyorsanız dönüş biletini açık satın alma imkanı sunmaktayız. Bu imkanla beraber bu bileti bir yıl içerisinde herhangi bir acentemizden sefer biletine dönüştürebilirsiniz.

Bilet Satın Alırken Yapmanız Gerekenler

Sizler de Kıbrıs’a gitmek istiyor ve bunu en güvenli ve kaliteli bir yolculukla taçlandırmak istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Çıkış ve varış limanlarını seçmeniz olacaktır.
  2. Uygun fiyatlar için gidiş ve dönüş tarihine bilet almanız olacaktır.
  3. Kaç kişilik bir yolculuk yapacağınızı belirtmeniz gerekir.
  4. Bileti erken almanız her zaman daha avantajlı olacaktır.

Bunun gibi hususları belirttiğiniz an bilet satın alabilir ve kaliteli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Firmamızdan Bütün Seferleri Görebilirsiniz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız firmamızda sürekli olan seferlerimizi görebilir ve dilediğiniz zaman bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Deniz yolculuğu her zaman daha kaliteli ve daha güvenli olduğu bilinmektedir. Siz de bu güvenli yolculuğu deneyebilir ve vazgeçemeyeceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kaliteli Yolculuk Sağlıklı Ulaşım

Kaliteli yaptığınız her yolculuk sağlığınızı riske atmayacaktır. Gidiş ve dönüşlerinizi aynı şekilde deniz yoluyla gerçekleştirdiğiniz her dakika zamandan tasarruf olacak ve kara yolu gibi ulaşımlarda çektiğiniz yoruculuğu çekmeyeceksiniz. Firmamızdan gerçekleştirecek olan yolculuğunuzda müşteri memnuniyeti en ön plana çıkacak ve sizlere göstermiş olduğumuz ilgiden memnuniyet duyacaksınız.