Mersin-Gazimagosa yolculuğu için online bilet satış hizmeti veren firmamız, talebe uygun sefer saatleriyle müşteri beklentilerini karşılar. Gün içinde yolculuk yapmak istediğiniz tarih ve saate uygun bilet alımı yaparak seyahatinizi önceden planlayabilirsiniz.

Online Gemi Bileti

Yılın 4 mevsimi süren seferlerimiz için; tek yön, gidiş&dönüş veya dönüş açık bilet satın alabilirsiniz. Çıkış ve varış limanı talebi girildikten sonra tarih ve yolcu sayısına uygun sefer gün ve saatleri listelenir. Sitemize üye olan müşteriler uygun fiyata bilet satın almakla kalmaz aynı zamanda çeşitli indirim ve kampanyalardan da faydalanabilir.

Mersin-Gazimagosa hatta online gemi bilet satışı hizmetiyle yolculuk işlemleri her yerden tamamlanır. Kademeli olarak artan bilet fiyatlarını uygun bütçelerle satın almak için işlemlerinize online olarak devam edebilirsiniz.

Her hat için seferler;

  • Aylık olarak planlanır
  • Seferlerle ilgili bilgiler “Sefer Takvimi” bölümünde yer alır.

Dönüş açık biletler bir yıl içinde herhangi bir acente üzerinden gerçek bilete dönüştürülebilir. Bu aşamada yaşanacak fiyat farkı müşteriden tahsil edilir. Araçla yolculuk edecek olanlar bilet satın alırken şoförün ücretsiz seyahat ettiğini bilmelidir.

Güvenilir, Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Yolculuk Deneyimi

Müşterilerine güvenilir ve keyifli bir deniz yolculuk deneyimi vaat eden firmamız, sunduğu hizmetleri beklentilere uygun olarak günceller.

Yeni nesil yolcu taleplerine uygun;

  • Filo
  • Kaliteli personel
  • Zengin sefer saati ve
  • Uygun bütçelerle sunulan hizmetler
  • Mersin-Kıbrıs arasında süren yolculuğun konforuna odaklıdır.

Gelişen teknolojilerden güç alan gemi içi donanım, seyahatin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Yolcu ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için sunduğumuz hizmetler, online bilet satış seçeneğiyle desteklenir. Tatil planını önceden yapan müşterilerimiz erken rezervasyon imkanından yararlanabilirler.

Feribot Sefer Programı

Denizcilik sektöründe yolcu ve yük taşımacılığında kaliteyi artırmak için sürdürdüğümüz hizmetler, toplum beklentilerine uygundur. Hayalleri süsleyen bir Kıbrıs tatili öncesinde keyifli bir deniz yolculuğu yaparak kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. Farklı araç ve yolcu özelliklerine uygun indirimli bilet satın almak için tarihe uygun sefer saati arayabilir ve satın alma işleminizi her yerden tamamlayabilirsiniz.

Kıbrıs Gemi Seferleri : https://www.filodenizcilik.net/sefer-takvimi.php

Online Gemi Bileti: https://www.filodenizcilik.net/